بچه دار شدن با برنامه

داشتن یک نوزاد خوب، سالم و زیبا با برنامه ریزی مدونی برای خوراک، تغذیه و همچنین برای زمان، مکان، حالت و وضعیت مقاربت می تواند محتمل تر باشد.

همسرانی که تصمیم به بچه دار شدن دارند خوب است مانند بسیاری از کارهای دیگر حداقل از سه ماه قبل از بارداری و انعقاد نطفه فرزند برنامه ریزی داشته باشند. داشتن یک نوزاد خوب، سالم و زیبا با برنامه ریزی مدونی برای خوراک، تغذیه و همچنین برای زمان، مکان، حالت و وضعیت مقاربت می تواند محتمل تر باشد. اوقات و ساعت همخوابگی تاثیراتی در نبوغ، ضعف و سلامتی بچه ها ایجاد می کند، بنابراین لازم است منعقد شدن نطفه با آگاهی و برنامه ریزی باشد.

 

یکی از آداب همبستری، گفتن «بسم الله» است. بهتر است قبل از هر نزدیکی با همسرحتما این ادب رعایت شود. با وضو باشید تا فرزند دل مرده، بی حال، تنبل و بی سخاوت نباشد. برای فرزند دار شدن در آخر شب اقدام کنید. (آمیزش با زن در آخر شب برای بدن و سلامتی تن بهتر است و بیشتر امید می دهد که شخص دارای فرزند شود و عقل فرزند و فرزندگان را پاکیزه تر می گرداند.)

 

رسول خدا (ص): «ای علی! در اول و وسط و آخر ماه با همسر خود آمیزش مکن، زیرا آمیزش در این اوقات موجب جنون و پریشانی فکر و مبتلا شدن فرزند به مرض خوره می شود.»

 

در موقع تغییرات جوی مثل (ماه گرفتگی، خورشید گرفتگی، زلزله، سیل و …) اقدام به آمیزش نکنید. آمیزش بعد از زوال ظهر به جز بعد از ظهر پنج شنبه، خوشایند نیست چون زمینه ی چشم چپ شدن فرزند فراهم می شود. تناوب گردش ماه، تولید یک دوره امواج الکترومغناطیسی می نماید که در عرض ۲۸ روز، روی جریان های الکتریکی مغز انسان تاثیر می کند و این نیرو به نوبه ی خود، در روش قاعدگی و حالت روانی انسان موثر واقع می شود. در وقت مجامعت، هرگز به فکر و عشق زن یا مرد دیگری آمیزش نکنید چون بیم آن می رود که فرزند کوتاه فکر و یا مخنث (مردی که حرکات و رفتارش به زنان شبیه است) گردد.

 

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: «ای علی! با همسرت بالای بام مجامعت نکن، زیرا اگر فرزندی به وجود آید، دو رو، ریاکار و بدعت گذار خواهد شد.»

 

اگر قصد بچه دار شدن دارید، در هنگام دخول از سخن گفتن بپرهیزید، چون بر اساس روایات سخن گفتن هنگام انعقاد نطفه موجب گنگ شدن فرزند می شود. اگر قصد انعقاد نطفه دارید، عریان و برهنه نباشید؛ چرا که وقتی خواست خدا بر این قرار گیرد که نطفه ای منعقد شود ملائکه حضور دارند و رحمت و برکت می آورند و وقتی کاملا عریان شوید ملائکه شرم کرده و پراکنده می گردند.

 

چون بعد از هر انزال ۲۴ ساعت وقت لازم است تا کیسه های منی پر شود، لذا در انزال های متوالی اولاً منی رقیق شده و مقدار اسپرماتوزوئید آن کمتر می شود. ثانیأ قدرت فعالیت اسرماتوزوئید در انزال های دوم به بعد کمتر است. پس اگر قصد بچه دار شدن دارید بهتر است این کار در اولین انزال صورت بگیرد تا نطفه قوی تر و سالم تری شکل بگیرد. اگر به دو بار آمیزش احتیاج دارید، پس از نزدیکی اول، حتما غسل کنید.

 

اگر فرزند پسر می خواهید، در آمادگی زن و بازی با او برای آمیزش بکوشید؛ آمادگی زن باعث می شود فرزند پسر شود؛ زیرا غدد تناسلی زن از طریق هیپوفیز باعث ترشح موادی می شود که محیط مهبل را تغییر می دهد یعنی آن را قلیایی می کند و هر چه محیط قلیایی تر باشد، اسپروماتوزوئیدی که حامل پسر است بهتر می تواند فعالیت کرده و تولید پسر نماید. در آمیزشی که با عجله و بدون آمادگی کامل زن انجام گیرد، مجال ترشح غدد «بارتولن» کمتر است و اسپرماتوزئید حامل جنس نر قدرت زیست کمتری دارد.

 

 

 

نویسنده این مطلب :

فرزند پرتال

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما